Svatební veletrh

Vážení snoubenci a milovníci svateb,

i letos jsme pro Vás připravili Svatební veletrh. Tentokrát to byl již 9. ročník Svatebního veletrhu 2018 v Hradci Králové ve dnech 19. 1. – 20. 1. 2018. Svatební veletrh 2018 se konal v prostorách Hotelu Nové Adalbertinum v Hradci Králové, jehož genius loci zapůsobí na každého, kdo vstoupí do nádherných prostor bývalé Jezuitské koleje.

Letošním ročníkem nás provázela moderátorka Lucie Eisenreichová. Doprovodný program byl tvořen množstvím přehlídek svatebních a společenských šatů. Součástí veletrhu bylo mnoho informací o nových trendech svatebních kytic, dekorací, dortů, gastronomie, zásnubních a snubních prstenů, rozhovory s profesionály. Prezentaci zde měli i agentury, které jsou schopny Vám Váš svatební den připravit minutu po minutě, tak abyste byli co nejvíce spokojeni a nemuseli se o nic starat.

Pokud máte zájem účastnit se Svatebního veletrhu 2019 jako vystavovatel klikněte prosím na přihlašovací formulář a po vyplnění jej odešlete mailem na adresu svatebniveletrh@bohemiaservice.cz. V případě, jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat paní Jeannette Fanderlíkovou na tel. čísle 606 171 434 nebo manažera hotelu Tomáše Kleibera na tel. čísle 777 626 805 či kleiber@noveadalbertinum.cz.

Fotogalerie