Restaurace

Restaurace, Hotel Hradec Králové

Nové Adalbertinum v Hradci Králové nabízí ve své restauraci po celý den vybrané pokrmy pro hotelové hosty i veřejnost. Prostory restaurace jsou nekuřácké, takže si jídlo budete moci patřičně vychutnat. Při návštěvě naší stylové restaurace pocítíte nádech historie, příjemně posedíte a skvěle se najíte. V letním období slouží hostům letní zahrádka Café Atrium v příjemném a klidném prostředí na uzavřeném nádvoří.

Restaurace Nové Adalbertinum a Letní zahrádka Café Atrium nabízí speciality české a zahraniční kuchyně, nealko nápojů, bohatý výběr kvalitních vín. Provozní doba restaurace je od pondělí do soboty od 11 do 22 hod. V pracovní dny nabízíme denní menu (polévka + hlavní jídlo) v době od 11 do 14 hod.

Nabízíme Vám organizování společenských akcí v naší restauraci, letní zahrádce Café Atrium a Refektáři. Zajištujeme svatební hostiny, rodinné a firmení oslavy, rauty, bankety, coffeebreaky, a další akce.

Pro milovníky vína nabízíme možnost řízených degustací se sommeliérem. Celá degustace bude vedena profesionálním sommeliérem, který Vaše hosty seznámí s víny a oblastmi ze kterých pochází, provede je uměním senzorického vnímání vína a zodpoví všechny všetečné otázky zábavnou formou. Degustace může probíhat s mikrofonem jako hlavní program nebo formou individuální prezentace u stolečku po celou dobu Vaší oslavy.

Vužijte profesionálních cateringových a gastronomických služeb a zavítejte na příjemné posezení se skvělou kuchyní do naší stylové restaurace Nové Adalbertinum v samotném srdci města.